yücel strateji

KASIM ÖZDEMİR

BİYOGRAFİ

Finans ve Kredi Danışmanı

SMMM, Bankacılık ve Finans Uzmanı,
Bağımsız Denetçi, Konkordato Komiseri

 1991 yılında Atatürk Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu.

İş hayatına muhasebe uzmanı olarak başladı. 1997 yılında Kuveyt Türk Bankası’na girdi. Bankacılık kariyerine Ankara, Sivas ve Samsun’da yükselerek devam etti. Sırasıyla İç Denetçi Yardımcısı, Operasyon Yönetmeni, Bireysel ve İşletme Satış Yönetmeni, Şube Müdürü pozisyonlarında çalıştı. 2021 yılında bankacılıktan emekli olarak ayrıldı.

2003 yılında Mali Müşavirlik belgesini, 2008 yılında Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartlar Kurumu-Bağımsız Denetçi Belgesi’ni almaya hak kazandı. 2020 yılında Konkordato Komiserliği belgesini de aldı.

2021 yılından bu yana Finans Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Kredi ve Finansman, Bütçe Planlama, Şirket Değerleme ve Denetim alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

2023 yıl sonu itibariyle Yücel Strateji ekibine dahil oldu ve uzmanlıkları ile danışmanlık alanında KOBİ’lere yüksek fayda sağlamaya devam etmektedir.

0 M+

Proje Bütçesi

0

Yönetim Danışmanlığı

0

Eğitim ve Koçluk

0

Finans Yönetimi

Bilgi Alın

Uzmanlarımızla Hemen İletişime Geçin

Yücel Strateji ile sürdürülebilir başarı ve yenilikçi çözümlere adım atın. Uzman ekibimizle tanışmak ve özelleştirilmiş danışmanlık hizmetlerimizi keşfetmek için hemen formu doldurun.

0312 870 14 25