Hakkımızda

"İş"te Yatırım,
"Kültür"de Değer Bulur.

Logo_Renkli@4x

Bizi Yakından Tanıyın

Yenilik ve Uzmanlıkla Geleceğe Yolculuk.

2020 Aralık ayında Y&G Danışmanlık marka adı ile kurulmuş olup, 2024 yılı itibariyle Yücel Strateji marka adı ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Biz, ülkemizdeki işletmelerin her alanda çağımıza ve geleceğe uyumlu olmasını ve böylece kollektif ekonomimizin büyümesine katkı sağlamayı istiyoruz. Mesleğimizin uluslararası standartı olan ISO 20700:2017 sertifikasına sahip olarak, uluslararası standartlar çerçevesinde hizmet veriyoruz.

Biz, sadece bir danışmanlık firması değil, işletmelerin ve organizasyonların geleceğini şekillendiren bir güç merkeziyiz. Geleceği ön görebilen, kriz yönetimi ve problem çözme konusunda uzman, yenilikçi ve dinamik ekibimizle, yeni iş fikirleri ve iş geliştirme projeleri üretiyor, müşterilerimizin her zaman bir adım önde olmasını sağlıyoruz.

0 M+

Proje Bütçesi

0

Yönetim Danışmanlığı

0

Eğitim ve Koçluk

0

Finans Yönetimi

Strateji ve Başarı

Yenilikçi Çözümler, Sürdürülebilir Başarılar

Hedefimiz, işletmelerin çağın ve geleceğin gerekliliklerine uyum sağlamasına yardımcı olmak, böylece ekonomimizin büyümesine katkıda bulunmaktır. Çalışan odaklılık, gelecekçilik, otodidaktizm, inovasyon, eşitlik ve çeşitlilik gibi değerlerle donanmış, her biri kendi alanında uzman ekibimizle, müşterilerimize kapsamlı bir yelpazede hizmet sunuyoruz: İşletme Analizleri, Strateji Danışmanlığı, Kurumsal Yönetim Danışmanlığı, Yatırım ve Finans Danışmanlığı, İnsan ve Kültür Danışmanlığı, Devlet Destekleri ve Teşvik Yönetimi Danışmanlığı,  Kurumsal Eğitimler ve Bireysel Koçluk.

Otomotivden sağlığa, IT yazılımdan turizme kadar birçok sektörde hizmet vererek, işletmelerin sürdürülebilir başarılar elde etmelerine, pazarlarını genişletmelerine ve rekabet avantajı kazanmalarına yardımcı oluyoruz. Yücel Strateji olarak, müşterilerimizin başarı hikayelerinin bir parçası olmak ve onları zirveye taşımak için buradayız.

Neden Biz?

Bizi Farklı Kılan Unsurlar

Yücel Strateji olarak, yenilikçi yaklaşımlarımız ve özelleştirilmiş ortaklıklarımız ile işinizi bir adım öne taşıyoruz. Her müşterimizi benzersiz bir yolculuğa çıkarıyor, özel ihtiyaçlarınızı anlayıp, sizi olağanüstü sonuçlara ulaştıracak stratejiler geliştiriyoruz.

  • Yenilikçi Yaklaşımlar

    Sektörde öncü, yenilikçi çözümlerimizle bir adım öne geçin. Uzman ekibimiz, işinizin potansiyelini artıran stratejiler sunar.

  • Özelleştirilmiş Ortaklık

    Sizi bir ortak olarak görüp, iş hedeflerinize ulaşmanız için kişiye özel stratejiler geliştiriyoruz.

  • Olağanüstü Sonuçlar

    Müşteri memnuniyeti ve sürekli iyileştirme odaklı yaklaşımımızla, rakiplerinizden sıyrılın.

Bilgi Alın

Uzmanlarımızla Hemen İletişime Geçin

Yücel Strateji ile sürdürülebilir başarı ve yenilikçi çözümlere adım atın. Uzman ekibimizle tanışmak ve özelleştirilmiş danışmanlık hizmetlerimizi keşfetmek için hemen formu doldurun.

0312 870 14 25