Yücel Strateji

KARİYER

Zorlu ve Ödüllendirici Bir Adım Gelecek Tasarımcısı Ekibimize Katılın

yücel strateji

Yücel Strateji ve Yönetim Danışmanlığında

Yaratıcı düşünce yapınıza, analitik yeteneklerinize ve yeniliklere olan açıklığınıza değer veriyoruz. Uzman danışmanlar, sektörel profesyoneller, yeni mezunlar veya öğrenciler; Yücel Strateji’de çalışmak, kariyer yolculuğunuzda heyecan verici ve ödüllendirici yeni bir adım olabilir. Eğer siz de “Yaratıcı düşünürüm, sorunları hızlıca tespit ve çözerim, krizleri etkin yönetirim, yenilikçi fikirlere açığım, kendimi sürekli geliştiririm, okumayı ve öğrenmeyi seviyorum” diyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

0 M+

Proje Bütçesi

0

Yönetim Danışmanlığı

0

Eğitim ve Koçluk

0

Finans Yönetimi

yücel strateji

İş Ortakları ve Proje Ekiplerinde

Yücel Strateji olarak, sadece kendi bünyemizde değil, danışmanlık verdiğimiz işletmeler ve yürüttüğümüz projeler için de yetenekli bireyler arıyoruz. Açık pozisyonlar, ilgili şirket veya proje adı ile birlikte web sitemizin “açık pozisyonlar” bölümünde yer alacaktır. Eğer Yücel Strateji bünyesindeki fırsatlara ek olarak, bu pozisyonlar için de değerlendirilmek istiyorsanız, lütfen özgeçmişinizi paylaşırken bu talebinizi ön yazınızda belirtin.

Yücel Strateji

Başvuru ve Değerlendirme Süreci

Sizleri tanımak, sizin de bizi tanımanızı sağlamak adına sabırsızlanıyoruz. Kendinizi tanıtan, hangi pozisyonda çalışmak istediğinizi belirten bir ön yazı ve özgeçmişinizi e-posta yoluyla bize gönderin. Böylelikle sizi daha iyi değerlendirme şansımız olacak ve iletişime geçebiliriz.

0312 870 14 25