yücel strateji

HÜSEYİN ALİ YÜCEL

BİYOGRAFİ

Kurucu, Yönetim Danışmanı

İş Geliştirme ve Organizasyonel Gelişim Uzmanı,
Kurumsal Eğitmen, Çevre Gönüllüsü,
Motivasyon Konuşmacısı

2014 yılında Dumlupınar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. TOBB ETÜ’den m-MBA kursunu tamamladı. İnsan Kaynakları Yönetimi, Proje Döngüsü Yönetimi, Satış ve Pazarlama Stratejileri, Etkili Sunum Teknikleri, Beden Dili ve Siyasette Hitabet Sanatı, Kişisel Koçluk/Mentörlük gibi birçok alanda sertifika sahibidir.

2012 yılında profesyonel iş dünyasına adımını attı. Bir taraftan eğitimi ve serbest çalışmaları devam ederken bir taraftan kurumsal firmalarda tam zamanlı olarak çalıştı. Elektronik Güvenlik, Gıda, İnşaat, Medya, Otelcilik, Sivil Toplum ve İlaç sektörlerinde satış, pazarlama, halkla ilişkiler, iş geliştirme, insan kaynakları gibi alanlarda farklı kademelerde tecrübe kazandı. Şu ana kadar 5 farklı sektörde 6 farklı girişim gerçekleştirdi. Bu süre zarfında akademik, siyasi ve iş konularında 8 Ulusararası Kongre’de bildiri sundu. Ulusal çapta 3 TV canlı yayınına ve bir radyo programına katıldı.

2020 yıl sonunda Yönetim Danışmanlığı alanında hizmet veren Y&G Yönetim ve Proje Danışmanlığı şirketini kurdu. 2024 yıl başında şirketin marka adını değiştirdi ve Yücel Strateji ve Yönetim Danışmanlığı markası ile faaliyetlerine devam etmektedir.

ICMCI ve YDD tarafından verilen ISO20700:2017 (Uluslararası Yönetim Danışmanlığı Hizmet Standartı) sertifikasına sahip olarak uluslararası standartlarda yönetim danışmanlığı hizmeti verebilmektedir. Yücel Strateji ve Yönetim Danışmanlığı şirketi insan kaynakları, kurumsal yönetim, iş geliştirme, stratejik planlama, finans yönetimi, teşvik yönetimi, satış pazarlama, çalışan odaklılık, dış ticaret gibi bir çok alanda danışmanlık hizmeti vermektedir. 

2021 yılı itibariyle kısa adı İDAME olan İklim Değişikliği ve Afetlerle Mücadele Eğitim ve Araştırma Derneği’nin kurucu ekibinde yer aldı. Kurulduğu günden 2023 Ağustos ayına kadar kurucu yönetim kurulu başkanlığını yürüttü. İklim, afet ve çevre krizleri konularındaki gönüllü çalışmalarını halen İDAME Derneği altında sürdürmektedir.  

Profesyonel işlerin yanında akademik araştırmalarına, toplumsal faaliyetlerine ve kitap çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca yöneticiler ve girişimciler için koçluk/mentorluk yapmaktadır.

0 M+

Proje Bütçesi

0

Yönetim Danışmanlığı

0

Eğitim ve Koçluk

0

Finans Yönetimi

Bilgi Alın

Uzmanlarımızla Hemen İletişime Geçin

Yücel Strateji ile sürdürülebilir başarı ve yenilikçi çözümlere adım atın. Uzman ekibimizle tanışmak ve özelleştirilmiş danışmanlık hizmetlerimizi keşfetmek için hemen formu doldurun.

0312 870 14 25